Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Epson rašalo daugiklis T0715 turi atskirus rašalo kasetės mėlyną spalvą, leidžiančią vartotojams keisti tik tą spalvą, kuri baigiasi. Kiekviena kasetė turi 20ml talpos ir yra specialiai sukurta naudoti su Epson spausdintuvais, kad užtikrintų optimalų spausdinimo rezultatą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Rašalo kasetė |
| Prekės ženklas | Epson |
| Modelis | T0715 daugiklis |
Specifikacijos |
|
| Rašalo spalva | Mėlyna |
| Talpa | 20ml |
| Matmenys | 141 x 46 x 165 mm |
| Būklė | Originali |
Papildoma informacija |
|
| Ypatybės |
|
| Įspėjimas dėl saugos | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |
| Techniniai duomenys | |
| Gaminio pavadinimas | durabrite ultra ink |
| Modelio pavadinimas | C13t07154012 |
| Savybės | |
| Spausdinimo spalvos | Black, cyan, magenta, yellow |
| Talpa | Black ink - 7,4. colour ink - 3x5,5 ml |
| Suderinami produktai | Epson stylus |
| Tipas | Ink cartridge multi pack |
| Modelio pavadinimas | C13T07154012 |