Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Bendras gylis (mm) | 190,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 30,00 mm |
| Bendras svoris | 0,23 kg |
| Bendras plotis (mm) | 115,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,19 kg |
| Popierius / kartonas | 30,00 g |
| Plastikas (be PET) | 10,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,04 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Prodiuseris | Epson |
| Paletės kiekis | 2636 dalių |