Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Suderinami produktai | Pixma mg8150, mg6150, mg5250, mg5150, mx885, ix6550, ip4950, ip4850 |
| Spalva | Ne |
| Foto rašalo spalva(-os) | Juoda |
| Tipas | Ink cartridge |
| Talpa | 19 ml |
| Lapų kiekis | 320 puslapiai |
| Modelio pavadinimas | Pgi-525pgbk twin pack |
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 150 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 115 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 24 mm |
| Plastikas (be pet) | 181.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Modelio pavadinimas | 4529B010 |