Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Canon |
| Gross depth (mm) | 57.00 mm |
| Gross height (mm) | 181.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 57.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Canon |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Ink cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GI-53BK |
| Lapų kiekis | 3700 puslapiai |
| Palette Qty | 1469 dalių |