Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Canon |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross weight | 0.034 kg |
| Gross width (mm) | 22 mm |
| Net weight | 0.029 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000121 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Spausdinimo spalvos | Photo Blue |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CLI-581 |
| Suderinami produktai | PIXMA TS9155; TS8150; TS8152; TS9150; TS8151 |
| Lapų kiekis | 241 puslapiai |
| Talpa | 5.6 ml |
| Producer | Canon |
| Palette Qty | 7140 dalių |
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Modelio suderinamumas | Canon |
| Suderinamumas | Pixma ts9155\npixma ts8150\npixma ts8152\npixma ts9150\npixma ts8151 |
| Spalvoto rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Spalvoto rašalo kiekis | 5,6 ml |
| Oem kodas | Cli-581pb |
| Modelio pavadinimas | 2107C001 |