Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Spausdinimo spalvos | Cyan, magenta, yellow |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Suderinami produktai | Pixma mg8150, mg6150 |
| Spalva | Taip |
| Tipas | Ink cartridge |
| Lapų kiekis | 450 puslapiai |
| Talpa | 9 ml |
| Technical details | |
| Modelio pavadinimas | Cli-526 multipack |
| Grynas (neto) svoris | 0.06 kg |
| Gamintojas | Canon |
| Bendras svoris | 0.08 kg |
| Modelio pavadinimas | 4541B009 |