Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Brolis |
| Bendras gylis (mm) | 220,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 70,00 mm |
| Bendras svoris | 0,24 kg |
| Bendras plotis (mm) | 180,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,14 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 80,00 g |
| Plastikas (be PET) | 20,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,10 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Prodiuseris | Brolis |
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda, žydras, rausvai raudona, geltona |
| Supply type | Multi pack |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Rašalo kasetės tipas | Didelė (xl) išeiga |
| Spalva | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 297 g |
| Kitos savybės | |
| Paketo matmenys (wxdxh) | 125 x 165 x 50 mm |
| Modelio pavadinimas | LC1100HYVALBP |