Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Brother |
| Bendras gylis (mm) | 170,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 70,00 mm |
| Bendras svoris | 0,175 kg |
| Bendras plotis (mm) | 210,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,16 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Taros svoris (kg) | 0,015 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Prodiuseris | Brother |
| Popierius / kartonas | 12 g |
| Plastikas (be PET) | 3 g |
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda, žydras, rausvai raudona, geltona |
| Supply type | Multi pack |
| Suderinamumas | Dcp-j315w, mfc-j410, dcp-j125, dcp-j515w, \nmfc-j220 |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Spalva | Taip |
| Modelio pavadinimas | LC985VALBP |