Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 29 - 22:41:51.
| Gamintojas | Brother |
| Gross depth (mm) | 17.30 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 108.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 2890 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Ink Cartridges |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC521BK |
| Lapų kiekis | 500 puslapiai |