Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Brother |
| Gross depth (mm) | 202.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 78.00 mm |
| Net weight | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC3237C |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Lapų kiekis | 1500 puslapiai |
| Suderinami produktai | MFC-J6947DW Colour Wireless A3 Inkjet 4-in-1 Printer, MFC-J6945DW Colour Wireless A3 Inkjet 4-in-1 Printer, MFC-J5945DW Colour Wireless A3 Inkjet 4-in-1 Printer, HL-J6000DW Colour Wireless A3 Inkjet Printer, HL-J6100DW Colour Wireless A3 Inkjet Printer |
| Producer | Brother |
| Palette Qty | 3323 dalių |
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Spausdinimo spalvos | Žydras |
| Modelio suderinamumas | Brother |
| Suderinamumas | Hl-j6000dw\nhl-j6100dw\nmfc-j6947dw\nmfc-j5945dw |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Spalvoto rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Rašalo kasetės tipas | Standartinė išeiga |
| Spalvoto rašalo puslapio išeiga | 1500 puslapiai |
| Modelio pavadinimas | LC3237C |