Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Brother |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross weight | 0.043 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.033 kg |
| Volume (m3) | 0.00021 m³ |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC3211BK |
| Kiekis | Single pack |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Inkjet cartridge |
| Lapų kiekis | 200 puslapiai |
| Paper/Pasteboard | 33 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8229 dalių |
| Producer | Brother |
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Modelio suderinamumas | Brother |
| Suderinamumas | Dcp-j772dw\ndcp-j774dw\nmfc-j890dw\nmfc-j895dw |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Juodo rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Rašalo kasetės tipas | Standartinė išeiga |
| Juodo rašalo puslapio išeiga | 200 puslapiai |
| Oem kodas | Lc-3211 |
| Sertifikavimas | Iso/iec24711 |
| Modelio pavadinimas | LC3211BK |