Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Brother |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Pakuotės tipas | Blister |
| Suderinami produktai | MFC-J5320DW / MFC-J5620DW / MFC-J5625 / MFC-J5720DW |
| Gaminio spalva | Cyan, Magenta, Yellow, Black |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC-229XLVALBP Multipack |
| Lapų kiekis | 2400 puslapiai |
| Net weight | 0.191 kg |
| Gross weight | 0.283 kg |
| Paper/Pasteboard | 55.00 g |
| Plastic (No PET) | 37.00 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.092 kg |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 623 dalių |
| Producer | Brother |
| Savybės | |
| Spausdinimo spalvos | Black, cyan, magenta, yellow |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Suderinami produktai | Mfc-j5320dw / mfc-j5620dw / mfc-j5625 / mfc-j5720dw |
| Gaminio spalva | Cyan, magenta, yellow, black |
| Tipas | Ink cartridge |
| Lapų kiekis | 2400 puslapiai |
| Technical details | |
| Modelio pavadinimas | Lc-229xlvalbp multipack |
| Grynas (neto) svoris | 0.191 kg |
| Gamintojas | Brother |
| Bendras svoris | 0.283 kg |
| Modelio pavadinimas | LC229XLVALBPDR |