Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Brother |
| Kiekis | 4 |
| Spausdinimo spalvos | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Suderinami produktai | MFC-J6720DW / MFC-J6920DW |
| Spausdinimo medžiagos galiojimo laikas | 100 metai |
| Gaminio tipas | Value Ink Cartridge pack |
| Spalva | black, yellow, cyan, magenta |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LC-129XL Multipack |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Net weight | 0.173 kg |
| Gross weight | 0.265 kg |
| Paper/Pasteboard | 55.00 g |
| Plastic (No PET) | 37.00 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00250809 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.092 kg |
| Gross depth (mm) | 218 mm |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 177 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 689 dalių |
| Producer | Brother |
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda, žydras, rausvai raudona, geltona |
| Tiekimo tipas | Grupinė pakuotė |
| Suderinamumas | Mfc-j6920dw |
| Spausdinimo medžiagos galiojimo laikas | 100 metai |
| Modelio pavadinimas | LC129XLVALBPDR |