Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Tinka spausdintuvams:
Brother DCP-385C
Brother DCP-395CN
Brother DCP-585CW
Brother DCP-6690CW
Brother DCP-J715W
Brother MFC-490CW
Brother MFC-5490CN
Brother MFC-5890CN
Brother MFC-5895CW
Brother MFC-6490CW
Brother MFC-6890Cdw
Brother MFC-790CW
Brother MFC-990CW
Brother DCP-185C
Brother DCP-380 serija
Brother DCP-383C
Brother DCP-387C
Brother MFC-490CN
Brother MFC-490 serija
Brother MFC-6690CW
Brother MFC-6890CW
Brother MFC-790 serija
Brother MFC-795CW
Brother MFC-J615W
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Suderinamumas | Dcp-385c\ndcp-395cn\ndcp-585cw\ndcp-j615w\ndcp-j715w\nmfc-490cw\nmfc-790cw\nmfc-990cw\nmfc-5490cn\ndcp-6690cw\nmfc-5890cn\nmfc-5895cw\nmfc-6490cw\nmfc-6890cdw |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Juodo rašalo puslapio išeiga | 450 puslapiai |
| Spalva | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 20 mm |
| Ilgis | 74 mm |
| Aukštis | 93 mm |
| Kitos savybės | |
| Paketo matmenys (wxdxh) | 86 x 26 x 123 mm |
| Dėklų arba master dėžių kiekis | 5 vnt |
| Modelio pavadinimas | LC1100BK |