Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Brother |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 12.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Brother |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Lapų kiekis | 200 puslapiai |
| Palette Qty | 3032 dalių |