Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 28 - 22:16:30.
| Gamintojas | Brolis |
| Bendras gylis (mm) | 56,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 123,00 mm |
| Bendras svoris | 0,14 kg |
| Bendras plotis (mm) | 56,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,09 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 40,00 g |
| Plastikas (be PET) | 10,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,05 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Prodiuseris | Brolis |