Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Brolis |
| Bendras gylis (mm) | 56,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 123,00 mm |
| Bendras svoris | 0,14 kg |
| Bendras plotis (mm) | 56,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,09 kg |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 40,00 g |
| Plastikas (be PET) | 10,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,05 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Prodiuseris | Brolis |
| Paletės kiekis | 2240 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Tipas | Rašalo buteliukas |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | BTD180BK |
| Lapų kiekis | 7500 puslapių |