Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Universalus vežimėlis namų darbams su išvertimo funkcija. Pervežimui: medienai, lapams, nupjautai žolei, maišams su žeme, trąšoms ir kt. Vežimėlis su 4 pripučiamais ratas, krepšiu ir traukimo rankena. Priekinė vežimėlio ašis yra pasukama. Didelė, patogi rankena su neslystančiu paminkštinimu.
| Išverčiamoji funkcija | Taip |
| Keliamoji galia | iki 150 kg |
| Talpa | apie 55 l |
| Dideli, pripučiami ratai su protektoriumi | Taip |
| Sunkios apkrovos dėžė | Taip |
| Priekinė vairo ašis | Taip |
| Krepšelio išmatavimai: |
apie 87 x 47 cm, aukštis 20 cm |
| Rankenos ilgis: | 80 cm |
| Ratai: | 10" su cinkuotu ratlankiu |
| Spalva | žalia |