Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Patikimas rankinis vežimėlis su 70 kg svorio talpa, pagamintas iš tvirto aliuminio. Sulankstomas dizainas užtikrina patogų saugojimą ir transportavimą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Rankinis vežimėlis |
| Ratų skersmuo | 12.7 cm |
| Produkto spalva | Aliuminis, Geltona, Juoda |
| Sulankstomas | Taip |
| Pasukami ratai | Taip |
| Ratų skaičius | 2 |
| Maksimalus apkrovos svoris | 70 kg |
| Minkštas suėmimas | Taip |
Medžiaga |
|
| Rankenos medžiaga | Plastikas |
| Ratų medžiaga | Plastikas, guma |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
Matmenys |
|
| Atlenktas plotis | 40 cm |
| Sulankstytas aukštis | 63.5 cm |
| Atlenktas aukštis | 100 cm |
| Atlenktas gylis | 41 cm |
| Svoris | 3.3 kg |
| Sulankstytas plotis | 38.5 cm |
| Pagrindo matmenys | 39 x 28 cm |
| Sulankstytas gylis | 5.6 cm |
| Informacija kaip gauti Stanley elektriniams įrankiams papildomą garantiją |
|---|