Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Darbui sode reikalingi tinkami įrankiai, kad būtų lengviau ir maloniau valyti sodą ir namus. Vienas iš tokių įrankių - universalūs ir talpūs, lengvai valdomi lengvos ir stabilios konstrukcijos dviejų ratų transportavimo karutis.
Specifikacijos
| Ilgis (mm) |
570 |
| Plotis (mm) |
790 |
| Aukštis (mm) |
715 |
| Talpa (L) |
85 |
TOP susijusios paieškos
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 799.99 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 569.99 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 739.99 mm |
| Integruota baterija | Ne |
| Plastikas (be pet) | 496 g |
| Techniniai duomenys | |
| Kitos savybės | Volume 85 l |
| Tipas | Wheelbarrow |
| Modelio pavadinimas | Wheelbarrow two-wheeled garden prosperplast load & go ii |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | None g |
| Spalva | |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Modelio pavadinimas | IWO85C-S411 |