Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Dewalt Pjovimo diskas DT3507-QZ | 125x1.0
Universalus ir patikimas kampinis šlifuoklis, skirtas metalo, ypač nerūdijančio plieno, šlifavimui ir pjovimui. 6 pakopų greičio reguliavimas leidžia pritaikyti įrankį pagal poreikius.
Šis šlifuoklis – puikus pasirinkimas tiek profesionalams, tiek mėgėjams, siekiantiems efektyvaus ir patikimo įrankio.
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 420.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 260.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 330.00 mm |
| Integruota baterija | Ne |
| Plastikas (be pet) | 80 g |
| Techniniai duomenys | |
| Racionalus greitis | 12000 aps./min |
| Kitos savybės | Designed for grinding and cutting steel, in particular stainless steel inox. it has a 6-step speed control. perfectly fitted gearbox with a hardness of 53-56 hrc. copper winding protected against overheating. durable and comfortable side switch - air circulation cooling the rotor and gear protects the tool against the ingress. "soft" start function - function of maintaining a constant speed of the disc when working at low speeds. thick rubber cable with a length of 3 m resistant to mechanical. rotational speed [1/min]: 3000-12000 |
| Šlifavimo disko skersmuo | 125 mm |
| Dizainas | |
| Kabelio ilgis | None m |
| Energijos valdymas | |
| Galingumas | 1100 w |
| Modelio pavadinimas | Yt-82101 |
| Gamintojo prekės serija | Angle grinder |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | None kg |
| Modelio pavadinimas | YT-82101 |