Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Užtikrinkite šilumą su Black+Decker BXCSH1200E Prie Sienos Montuojamu Šildytuvu! Šis elegantiškas 1200W skaitmeninis šildytuvas pasižymi efektyviu šilumos reguliavimu ir kompaktišku dizainu, puikiai tinkančiu bet kuriai patalpai.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Produkto tipas | Prie sienos montuojamas konvekcinis šildytuvas |
| Drėgmei atsparus | Taip |
| Tinkamas vonios kambariui | Taip |
| Kojelės įtrauktos | Taip |
| Apšvietimo ekranas | Taip |
| Montuojamas prie sienos | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ekrano tipas | Skaitmeninis |
| Perkaitimo apsauga | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Vandeniui atsparumo klasė | IPX4 |
Galia |
|
| Šildymo galia | 1200 W |
Svoris ir Išmatavimai |
|
| Aukštis | 400 mm |
| Plotis | 80 mm |
| Gylis | 660 mm |