Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Balt ų perlų ilgas vėrinys su labai įdomiais unikaliso formos perliukais.
| Metalas | plienas |
| Perlų rūšis | Kultivuoti perlai išauginti |
| Perlo dydis | 10-11 mm |
| Perlo išvaizda | Nelygūs laukinės formos |
| Spalva | Balti |
| Pagaminta | Europos Sąjungoje |
| Ilgis | 50 cm |
| Svoris | apie 55g |
Pirmuosius kaklo papuošalus buvo pradėta kurti ne puošimuisi, o dėl magiškos paskirties ir idėjos. Senovėje kaklo papuošalai buvo įvairūs amuletai, skirti apsisaugojimui nuo nelaimių, jie gelbėjo nuo piktųjų dvasių, užkeikimų. Vyrams senoviški karoliai buvo talismanas, nešantis sėkmę medžioklėje, o moterims …