Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pagamintas iš labai kokybiško sidabro, padengtas rodiuotu paviršiumi – tai mažina alerginių reakcijų tikimybę ir padeda išsaugoti blizgesį, pakabukas yra pamėgtos širdelės formos, iš pirmo žvilgsnio dėmesį patraukia mėlynas sintetinis opalas.
| Bendroji informacija | |
| Skirta | Moterims |
| Užsegimas | Karabinas / kilpelė |
| Įstatymas | Sintetinis opalas |
| Medžiaga | Sintetinis opalas; sidabras 925 |
| Paviršiaus apdaila | Blizgi; rodžiuota |
| Spalva | Mėlyna; sidabrinė |
| Dizainas / motyvas | Akmenėliai; širdelė |
| Matmenys ir svoris | |
| Plotis | 0,9 cm |
| Aukštis | 0,9 cm |
| Ilgis | 42 cm |
| Svoris | 2,49 g |
Pirmuosius kaklo papuošalus buvo pradėta kurti ne puošimuisi, o dėl magiškos paskirties ir idėjos. Senovėje kaklo papuošalai buvo įvairūs amuletai, skirti apsisaugojimui nuo nelaimių, jie gelbėjo nuo piktųjų dvasių, užkeikimų. Vyrams senoviški karoliai buvo talismanas, nešantis sėkmę medžioklėje, o moterims …