Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modernus perlų vėrinys su sidabriniu užsegimu.
| Metalas | Sidabras, praba 925 o |
| Perlų rūšis | Kultivuoti perlai išauginti |
| Perlo dydis | nuo 5 iki 10 mm |
| Perlo išvaizda | Apvalus |
| Spalva | Balta |
| Pagaminta | Europos Sąjungoje |
| Ilgis | nuo 43 iki 47 cm (reguliuojasi) |
| Svoris | apie 18g |
Pirmuosius kaklo papuošalus buvo pradėta kurti ne puošimuisi, o dėl magiškos paskirties ir idėjos. Senovėje kaklo papuošalai buvo įvairūs amuletai, skirti apsisaugojimui nuo nelaimių, jie gelbėjo nuo piktųjų dvasių, užkeikimų. Vyrams senoviški karoliai buvo talismanas, nešantis sėkmę medžioklėje, o moterims …