Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Metalas | Sidabras, praba 925 o |
| Perlų rūšis | Kultivuotas perlas |
| Akmuo | Spindintis Cirkonis |
| Perlo dydis | nuo 4 iki 7 mm |
| Perlo išvaizda | Apvalus |
| Spalva | Balta |
| Pagaminta | Europos Sąjungoje |
| Ilgis | 38 - 45 cm (reguliuojasi) |
| Svoris | apie 5 g |
Pirmuosius kaklo papuošalus buvo pradėta kurti ne puošimuisi, o dėl magiškos paskirties ir idėjos. Senovėje kaklo papuošalai buvo įvairūs amuletai, skirti apsisaugojimui nuo nelaimių, jie gelbėjo nuo piktųjų dvasių, užkeikimų. Vyrams senoviški karoliai buvo talismanas, nešantis sėkmę medžioklėje, o moterims …