Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Baidarė (kajakas) skirta ekstremaliems plaukimams ypač srauniomis upėmis.
| Tipas | RIVER RUNNER WW kajakas |
| Ilgis | 261 cm |
| Plotis | 63 cm |
| Aukštis | 38 cm |
| Svoris | 20 kg |
| Medžiaga | HDPE |
| Vietų skaičius | 1 |
| Keliamoji galia | 120 kg |
| Paskirtis | Kalnų upės |
| Kilmės šalis | Kinija |