Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
AMBER NEMO - vienvietė Sit-On-Top klasės baidarė, skirta išrankiausiems irkluotojams. Mėgaukitės stabilia ir atpalaiduojančia plaukimo patirtimi ramiame arba lėtai judančiame vandenyje. Dizainas užtikrina puikų stabilumą ir puikų krypties išlaikymą. Kelių padėčių kojų atramos - pritaikyta skirtingo ūgio irkluotojams. Pagaminta iš Didelio tankio polietileno (HDPE) "Blow Molding" technologija, todėl yra korpusas išlieka patvarus ir atsparus smūgiams. Patogus atlošas ilgesniems nuotykiams. Lengva ir sąlyginai trumpa - puiki baidarė, kurią lengva laikyti ir transportuoti.
| Tipas | Sit-on-Top |
| Ilgis | 255 cm |
| Plotis | 75 |
| Svoris | 18,5 kg |
| Medžiaga | HDPE |
| Vietų skaičius | 1 |
| Keliamoji galia | 110 kg |
| Paskirtis | Pramoginė / Turistinė baidarė |
| Kilmės šalis | Kinija |