Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
AKCIJA! NEMOKAMAS PRISTATYMAS
AMBER GOBY- 3 dalių modulinė baidarė, kuri gali būti ir dvivietė ir vienvietė baidarė.
Lengvai surenkama baidarė, kuri prisitaikys prie jūsų norų ir užims labai mažai vietos. Baidarė turi dvi minimo sistemas, dvi ergonomiškas sėdynės, o konstrukcija ir komplektacija sukurta tikram žvejui ir ne tik!
| Tipas | Žvejybinė |
| Ilgis | 420 cm |
| Plotis | 78 cm |
| Aukštis | 32 cm |
| Svoris (1 sėdima vieta) | 25 kg |
| Svoris (2 sėdimos vietos) | 42 kg |
| Medžiaga | HDPE |
| Vietų skaičius | 1-2 |
| Dalių Skaičius | 3 |
| Keliamoji galia (1 sėdima vieta) | 120 kg |
| Keliamoji galia ( 2 sėdimos vietos) | 250 kg |
| Modulio tech. duomenys (priekinis) | 140x78x28 cm - 12 kg |
| Modulio tech. duomenys (vidurinis) | 148x78x28 cm - 17 kg |
| Modulio tech. duomenys (galinis) | 140x78x32 cm - 13 kg |
| Varomoji pavara | Pedalinė mentinė pavara (2 vnt.) |
| Paskirtis | Universlaus naudojimo |
| Kilmės šalis | Kinija |