Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Naujo modelio dvivietė žvejybinė baidarė su pedaline ir vairo sistema.
Baidarės komplektacija sudaro:
| Prekių grupė | Baidarės |
| Tipas | Žvejybinė |
| Ilgis | 410 cm |
| Plotis | 90 cm |
| Aukštis | 39 |
| Svoris | 70 kg |
| Medžiaga | HDPE |
| Vietų skaičius | 2 |
| Spalva | Green camo (Maskuojanti žalia) |
| Keliamoji galia | 230 kg |
| Varomoji pavara | Pedalinė mentinė pavara (2 vnt.) |
| Paskirtis | Universalaus naudojimo |
| Kilmės šalis | Kinija |