Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
AKCIJA! NEMOKAMAS PRISTATYMAS
AMBER KRAKEN - 3 dalių modulinė baidarė, kuri gali būti ir dvivietė ir vienvietė baidarė.
Lengvai surenkama baidarė, kuri prisitaikys prie jūsų norų ir užims labai mažai vietos. Baidarė turi dvi minimo sistemas, dvi ergonomiškas sėdynės, o konstrukcija ir komplektacija sukurta tikram žvejui ir ne tik!
| Tipas | Žvejybinė |
| Matmenys (1 sėdima vieta) | 291 x 86 x 40 cm |
| Matmenys (2 sėdimos vietos) | 436 x 86 x 40 cm |
| Svoris (1 sėdima vieta) | 43 kg |
| Svoris (2 sėdimos vietos) | 66 kg |
| Medžiaga | HDPE |
| Vietų skaičius | 1-2 |
| Spalva | Sand |
| Dalių Skaičius | 3 |
| Keliamoji galia (1 sėdima vieta) | 120 kg |
| Keliamoji galia ( 2 sėdimos vietos) | 250 kg |
| Modulio tech. duomenys (priekinis) | 158 x 85 x 38 cm - 20 kg |
| Modulio tech. duomenys (vidurinis) | 154 x 86 x 84 cm - 23 kg |
| Modulio tech. duomenys (galinis) | 147 x 86 x 34 cm - 23 kg |
| Varomoji pavara | Pedalinė sraigtinė pavara (2 vnt.) |
| Paskirtis | Universlaus naudojimo |
| Kilmės šalis | Kinija |