Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Kaitlenčių valymo kremas ELECTROLUX M3HCC301
| Gamintojas | Simfer |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 1500 g |
| Plastic (No PET) | 560 g |
| Gross weight | 7.81 kg |
| Gross depth (mm) | 565 mm |
| Gross width (mm) | 595 mm |
| Gross height (mm) | 509 mm |
| Volume (m3) | 0.171113075 m³ |
| Net weight | 5.75 kg |
| Tare weight (kg) | 2.06 kg |
| Tipas | Gas on glass |
| Degiklių / kaitviečių skaičius | 2 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | H3.201.TGRSP |
| Gamintojo prekės serija | Hob |
| Valdymo tipas | Rotary knobs |
| Gaminio spalva | Black |
| Plotis | 30 cm |
| „Wok“ degiklis | No |
| Ekranas | No |
| Laikmatis | No |
| Valdiklio padėtis | Front |
| Kitos savybės | Cast Iron Pan Support; NG/LPG Options |
| Kaitlentės tipas | Gas on glass |
| Palette Qty | 40 dalių |
| Aukštis | 4.65 cm |
| Gylis | 52 cm |
| Producer | Simfer |
| Warranty | 24 mėn. |
Viena didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje „Varlė.lt“ tapo oficialiu vokiškos buitinės technikos gamintojos „Miele“ partneriu.
„Autorizuota visame pasaulyje žinomo gamintojo partnerystė yra svarbus bendradarbiavimo statusas, kuris suteikiamas tik aukščiausius „Miele“ reikalavimus atitinkantiems rinkos dalyviams“, – teigia prekybos centro …
Dauguma mūsų dažniau nei orkaitę nautoja kaitlentę, kuri yra svarbi įrangos dalis. Šiuolaikinėje viruvėje nebūtinai įtaisoma virš orkaitės.
Pirkdami kaitlentę atkreipkite dėmesį į:
Dydis ir plotas
…