Dujinė kaitlentė Mora VDP 326 X nerūdijančio plieno
Jei jūsų virtuvėje nėra pakankamai vietos arba jūs tiesiog mėgstate vadinamuosius „vienos keptuvės“ receptus, Mora VDP 326 X dujinė kaitlentė gali atitikti jūsų poreikius. Pagaminta iš patvaraus ir lengvai valomo nerūdijančio plieno Jame yra 2 degikliai. Juos galima valdyti viena ranka dėl elektrinio uždegimo, kuris įmontuotas tiesiai į maišytuvo rankenėlę. Taip pat savaime suprantama yra STOP GAS saugos funkcija, kuri automatiškai sustabdo dujas, kai degiklio liepsna netyčia užgęsta ir taip išvengiama pavojingų nelaimingų atsitikimų.
Uždegimą valdykite viena ranka
Tiesiogiai į maišytuvo rankenėles integruotas degiklio uždegimas yra labai praktiška funkcija, leidžianti lengvai, patogiai ir saugiai uždegti degiklį viena ranka. Jums nebereikia ieškoti žiebtuvėlio ar degtukų, tiesiog pasukite rankenėlę ir degiklis įsijungs. Ši funkcija užtikrina patogų valdymą ir padaro jūsų gaminimą malonesnį.
Apsauga nuo nepageidaujamo dujų nuotėkio
Degikliai turi StopGas saugiklius, kurie apsaugo nuo bet kokio dujų nuotėkio. Jei degiklis netikėtai užgęsta, saugiklis automatiškai uždaro dujų tiekimą ir taip pašalina bet kokios pavojingos situacijos galimybę.
Tvirtas, ketaus tinklelis
Ketaus grotelės yra labai tvirtos ir pagamintos iš patvarios medžiagos. Šios grotelės užtikrina maksimalų stabilumą ir leidžia indus gaminant kilnoti, o tai užtikrina patogų gaminimo procesą. Be to, juos labai lengva tvarkyti ir valyti.
Specifikacijos
| Kaitlentės tipas |
|---|
| Kaitlentės tipas | Dujos |
|---|
| Kaitlentės funkcijos ir savybės |
|---|
| Kaitvietės skaičius | 2 |
|---|
| Funkcijos ir savybės | Automatinis išjungimas, Mechaninis valdymas, Degiklio saugiklis, Emalio tinklelis |
|---|
| Plokštės sujungimas su gaubtu | Nr |
|---|
| Kaitlentės matmenys |
|---|
| Aukštis | 9,7 cm |
|---|
| Plotis | 51 cm |
|---|
| Gylis | 29 cm |
|---|
| Spalva |
|---|
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
|---|
| Kaitlentės dizainas |
|---|
| Kraštai | Tiesūs kraštai |
|---|
| Rėmas | Jokio rėmo |
|---|
| Vykdymas | Įmontuotas |
|---|
| Kaitlentės pajungimas |
|---|
| Ryšys | Gamtinės dujos |
|---|