„IsEasy LI2V-15“ indukcinė kaitlentė be elektros tinklo
„IsEasy LI2V-15“ – tai moderni 3400 vatų indukcinė kaitlentė, leidžianti gaminti maistą bet kurioje viryklės vietoje. Tai leidžia naudoti įvairių dydžių ir formų indus, patogiai ir efektyviai ruošiant maistą. Ji idealiai tinka kasdieniam maisto gaminimui ir kulinariniams eksperimentams.

Lanksčios zonos funkcija
Lanksti virimo zona leidžia virtuvės reikmenis dėti skirtingose padėtyse, išlaikant tolygų šildymą. Ji puikiai tiks tiek su mažais puodais, tiek su didelėmis keptuvėmis ar kepimo skardomis.

Tikslus galios reguliavimas
Turėdami 9 galios lygius, galite reguliuoti kaitinimo intensyvumą pagal ruošiamo maisto tipą. Kaitlentė taip pat turi „Booster“ funkciją, kuri leidžia akimirksniu padidinti galią, kad maistas būtų greičiau gaminamas.

Saugus maisto gaminimas
Kaitlentė turi apsaugos nuo vaikų užraktą ir likusios šilumos indikatorių. Šios funkcijos padidina naudojimo saugą, apsaugodamos nuo atsitiktinio įjungimo ar nudegimų. Be to, įmontuota vėdinimo sistema užtikrina efektyvų šilumos išsklaidymą, kuris prailgina prietaiso tarnavimo laiką ir palaiko jo efektyvumą.

Integruotas laikmatis
Laikmatis leidžia nustatyti kaitlentės veikimo laiką. Tai leidžia geriau kontroliuoti gaminimo procesą ir lengviau paruošti kelis patiekalus be nuolatinės priežiūros.

Suderinamumas su indukciniais indais
Kaitlentė tinka naudoti su magnetinei indukcijai skirtais indais – geležimi, ketaus, emaliu ir nerūdijančiu plienu. Tai užtikrina efektyvų šilumos perdavimą ir energijos taupymą.

| Gamintojas | IsEasy |
|---|
| Modelis | LI2V-15 |
|---|
| Viryklės tipas | Indukcija su „Flex Zone“ funkcija |
|---|
| Bendra galia | 3400 W |
|---|
| Galia (viršuje) | 1800 W (2000 W galingesniu režimu) |
|---|
| Galia (apačioje) | 1800 W (2000 W galingesniu režimu) |
|---|
| Valdymas | Jutiklinis skydelis |
|---|
| Galios lygių skaičius | 9 |
|---|
| Tėvų apsauga | Taip |
|---|
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
|---|
| Automatinis išsijungimas | Taip |
|---|
| Laikmatis | Taip |
|---|
| Aušinimas | Įmontuotas ventiliatorius |
|---|
| Matmenys | 51 x 29,5 x 6,2 cm |
|---|
| Įmontuojamų įrenginių matmenys | 49,6 x 27,86 cm |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|