Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Gamintojas: VIDICON
Garantija: 24 mėnesiai
Tipas: Laidinis
Diapazonas 15 m
100º kampas
Maitinimo šaltinis: 9–15 V nuolatinė srovė
| BINGO PLUS | |
| Priėmimas | 15 metrų |
| Kampas | 100º |
| Objektyvas | LODIFF® Frenelio lęšis |
| POLY IR® 4 medžiaga | |
| LED | Mėlyna |
| Žadintuvo laikas | 2 sek. |
| Savikontrolė | - |
| Ėjimo testo šviesos diodas | Taip |
| Relė | Taip |
| Integruoti EOL rezistoriai | Taip |
| Artėjimo zona | Taip |
| Atidarymo sabotažas | Taip |
| Išsiskyrimo sabotažas | Taip |
| Apsauga nuo maskavimo | Trūkumas |
| Impulsų skaitiklis | Taip |
| RFI atsparumas | 30 V/m |
| Temperatūros kompensacija | Taip |
| Tvirtinimo laikiklis pridedamas | Trūkumas |
| Maitinimo šaltinis | 13,8 V nuolatinės srovės |
| Byla | ABS |
| Gyvūnų imunitetas | Taip |
| Darbinė temperatūra | nuo -10ºC iki +40ºC |
| Matmenys | 114 x 63 x 40 mm |