„ZigBee“ judesio jutiklis SONOFF SNZB-03P + baterija.
„ZigBee SONOFF SNZB-03P“ yra judesio jutiklis, skirtas jūsų namams automatizuoti ir apsaugoti. Naudodamas „Zigbee 3.0“ protokolą, jis veikia su įvairiais „Zigbee“ šakotuvais, tokiais kaip „SONOFF NSPanel Pro“, „SONOFF iHost“, „SONOFF ZB Bridge Pro“, „SONOFF ZBDongle-E“ ir „Echo Plus 2nd Generation“, todėl jį lengva integruoti į esamą išmaniųjų namų sistemą. Aptikdamas judesį per mažiau nei 5 sekundes, SNZB-03P leidžia automatiškai įjungti šviesas, kai praeinate pro šalį, ir jas išjungti, kai išeinate iš kambario, taip taupant energiją ir didinant komfortą kasdieniame gyvenime.

Patikimas kiekvieną dieną
SNZB-03P maitinamas CR2477 baterija (įeina į komplektą), kuri veikia iki 3 metų, todėl nereikia dažnai keisti ir užtikrinamas ilgalaikis, nereikalaujantis priežiūros veikimas. Šis sprendimas idealiai tinka tiems, kurie vertina patogumą ir patikimumą naudojant buitinius prietaisus. Korpusas, pagamintas iš patvaraus PC plastiko, ir kompaktiški matmenys (44x44x65 mm) leidžia jutikliui puikiai įsilieti į bet kokį interjerą. Platus aptikimo kampas – 110°, o veikimo atstumas – iki 6 metrų, todėl tai universalus įrankis judesiui stebėti kambariuose ir laiptinėje.

Saugumo ir automatizavimo funkcijos
Judesio jutiklis SNZB-03P ne tik palengvina jūsų gyvenimą, bet ir atlieka namų apsaugos funkciją. Jis gali aptikti neleistinus įėjimus ir nedelsdamas įjungti garsinį signalą per šliuzą, įrašyti vaizdo įrašą prijungta kamera arba išsiųsti pranešimą į jūsų telefoną per programėlę, suteikdamas jums visišką jūsų šeimos ir turto saugumo kontrolę. Net ir nutrūkus „Wi-Fi“ tinklui, vietinės „Zigbee“ scenos išlieka aktyvios, užtikrindamos patikimą jūsų automatikos ir apsaugos sistemos veikimą. Galite būti ramūs!

Pažangus šviesos aptikimas
„SONOFF SNZB-03P“ judesio jutiklis turi išmaniąją aplinkos šviesos aptikimo funkciją, kuri automatiškai reguliuoja apšvietimo veikimą pagal sąlygas. Kai jutiklis aptinka judesį, jis savarankiškai įvertina, ar aplinkos ryškumas yra pakankamas, ar šviesa turėtų būti įjungta. Naudodami šį sprendimą, taupote energiją, nes apšvietimą naudojate tik tada, kai jo tikrai reikia, tiek dieną, tiek naktį.

Suderinamas su jūsų asistentu
„SONOFF SNZB-03P“ veikia su „eWeLink“ programėle, kuri leidžia visiškai valdyti ir stebėti jutiklio veikimą išmaniajame telefone. Programėlė siūlo įvairias funkcijas, tokias kaip scenarijų nustatymas, momentiniai pranešimai aptikus judesį ir integracija su populiariomis balso asistentėmis, tokiomis kaip „Alexa“, „Google Home“, „SmartThings“, „Alice“ ir IFTTT platforma. Tai leidžia valdyti namus paprastomis balso komandomis arba automatizuoti kasdienes užduotis, tokias kaip šviesų įjungimas ar kamerų aktyvavimas, todėl jūsų namai taps patogesni ir saugesni.

Įtraukta
- Jutiklis su baterija
- Montavimo priedai
- Naudotojo vadovas
| Gamintojas | SONOFF |
|---|
| Modelis: | SNZB-03P |
|---|
| Aptikimo diapazonas: | 6 m, 110° |
|---|
| Darbinė temperatūra: | -10°C~60°C |
|---|
| Darbinė drėgmė: | 5–95 % santykinis oro drėgnumas, be kondensacijos |
|---|
| Belaidis ryšys: | Zigbee 3.0 |
|---|
| Baterijos modelis: | CR2477 (3 V) |
|---|
| Korpuso medžiaga: | Kompiuteris |
|---|
| Grynasis svoris: | 54 g |
|---|
| Matmenys: | 44 x 44 x 65 mm |
|---|