Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Judėjimo jutiklis MD-16B7 skirtas apšvietimo arba kitų elektrinių įrenginių su 230V AC įtampa valdymui patalpų viduje ir išorėje.
Judesio aptikimas jutiklio matymo lauke teikia maitinimo į imtuvą siuntimą nustatytam laikui, įmontuoto laiko uždelsimo prietaiso dėka.
Be to, įrenginyje yra šviesos intensyvumo jutiklis ir aukščiausio šviesos intensyvumo reguliatorius, prie kurio veiks detektorius.
The maximum load of the relay used in the detector is 1200W for a resistive load or 500W for an inductive load.
| Jutiklio tipas : | Pasyvus IR (PIR) |
| Detekcijos kampas : | 220 ° |
| Nuotolis : | 12 m |
| Panaudojimas : | Lauko sąlygoms |
| Jautrumo reguliavimas : | 3 ... 2000 Lux (rankinis reguliavimas) |
| Rekomenduojamas montavimo aukštis : | 1.8 ... 2.5 m virš grindų (tvirtinimas prie sienos) |
| Apšvietimo įjungimo laiko reguliavimas : | 10 s ... 15 minučių |
| Maksimali išvesčių apkrova : |
1200 W (varžinė apkrova)
500 W (indukcinė apkrova) |
| Atsparumas gyvūnams : | - |
| Maitinimas : | 220 V ... 240 V AC @ 50Hz |
| Sandarumo klasė : | IP44 |
| Spalva : | Juoda |
| Svoris : | 0.16 kg |
| Matmenys : | 115 x 80 x 66 mm |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 40 °C |
| Gamintojas / Markė : | EL HOME |
| Garantija : | 2 metai |