Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Skaitmeninis pasyvusis IR detektorius, atsparus gyvūnams iki 40 kg svorio.
Pažangių signalo analizės algoritmų dėka jis išsiskiria labai stabiliu veikimu ir maža klaidingų aliarmų tikimybe.
| Panaudojimas : | Lauko sąlygoms |
| Piroelementas : | 2 x Dvigubas |
| Jutiklio tipas : | Pasyvus IR (PIR) |
| Nuotolis : | 11 x 11 m |
| Detekcijos kampas : | 90 ° |
| Rekomenduojamas montavimo aukštis : | 2.1 m |
| Jautrumo reguliavimas : | ✔ |
| Autodiagnostika : | - |
| Atsparumas gyvūnams : | < 40 kg |
| Prealiarmo funkcija : | - |
| Maksimali išvesčių apkrova : | 28 V DC / 100 mA |
| Aliarmo išvestys : | NC |
| Pažeidimo signalizacijos laikas : | 5 s |
| Aptinkamas judėjimo greitis : | 0.2 ... 3.5 m/s |
| Skaitmeninis temperatūros kompensavimas : | - |
| Maitinimas : | 9 ... 16 V DC |
| Maksimalus srovės poreikis : | 40 mA |
| Pagrindinės savybės : |
Fresnela lęšiai su UV filtru
Antisabotažinės apsaugos priemonės Patentuota judėjimo analizė (be analoginio signalo apdirbimo) Skaitmeninė technologija impulso signalų apdorojimo Digital Shield algoritmas mažinantis netikrų aliarmų skaičių Bandymų režimas EN 50131-2-2 II saugumo klasė |
| Aplinkos klasė : | IV klasė |
| Darbo temperatūra : | -35 °C ... 50 °C |
| Spalva : | Balta / Sidabrinė |
| Svoris : | 0.218 kg |
| Matmenys : | 82 x 177 x 72 mm |
| Kilmės šalis : | Kanada |
| Gamintojas / Markė : | PARADOX |
| Garantija : | 2 metai |