„Meross MS600“ išmanusis „WiFi“ buvimo jutiklis (medžiaga)
„Meross MS600“ yra patikimas įrenginys, išsiskiriantis išskirtiniu tikslumu aptinkant buvimą ir judesį. Naudodamas dvigubą aptikimo technologiją – PIR jutiklį ir milimetrinių bangų radarą – jis užtikrina daug didesnį tikslumą nei tradiciniai jutikliai. MS600 aptinka ne tik judesį, bet ir naudotojo buvimą, net kai jis ar ji nejuda. Jis idealiai tinka apšvietimo, apsaugos sistemų ir kitų išmaniųjų namų programų automatizavimui. Pastaba: tinkamam „Matter“ protokolo veikimui reikalingas šliuzas (nepridedamas).

Dvigubo jutimo technologija maksimaliam tikslumui
„Meross“ jutiklis sujungia judesio ir buvimo aptikimą, naudodamas PIR technologiją ir milimetrinių bangų radarą. Dėl to jis efektyviai aptinka ir judesį, ir buvimą be judesio, sumažindamas klaidingų aliarmų, kuriuos sukelia, pavyzdžiui, dulkių siurbliai, vėjas ar šešėliai, riziką. Integruotas šviesos jutiklis dar labiau pagerina galimybę automatizuoti apšvietimą, pritaikant jį prie kambario sąlygų.

Parama kelioms ekosistemoms
„Meross MS600“ veikia „Matter“ platformoje, kuri leidžia lengvai integruotis su „HomeKit“, „Alexa“, „Google Home“ ir „Meross“ programėle. Tai leidžia sklandžiai valdyti įrenginį iš pasirinktos sistemos, mėgaujantis didesniu stabilumu, mažesne delsa ir geresniu privatumu. Be to, jutiklis, palaikydamas vietinį ryšį, veikia ir neprisijungęs.

Saugumas ir privatumo apsauga
Skirtingai nuo kamerų, „Meross“ jutiklis neįrašo vaizdo ir nerenka jokių duomenų apie aplinką, taip užtikrindamas visišką privatumą. Naudodamas radarų technologiją, jis gali aptikti net subtilius judesius be tokių efektų kaip „vaiduoklinis vaizdas“ ar kiti klaidingi aptikimai. Be to, kol esate išvykę, jutiklis gali įjungti aliarmą ir išsiųsti pranešimą į jūsų telefoną įsilaužimo atveju. Tokiu būdu jūs visada būsite informuoti.

Platus asortimentas ir paprastas montavimas
Jutiklis turi 360° kampu besisukantį ir 180° kampu pakreipiamą pagrindą, todėl galite tiksliai reguliuoti aptikimo kampą. Judesio aptikimo diapazonas yra 12 metrų, o buvimo aptikimas efektyviai veikia iki 6 metrų spinduliu. Integruoti laidų valdymo sprendimai palengvina estetinį įrenginio montavimą.

Universalus pritaikymas
„Meross MS600“ puikiai tiks įvairiose situacijose: nuo namų apšvietimo automatizavimo ir apsaugos sistemų iki pritaikymo garažuose, viešbučiuose ir išmaniuosiuose pastatuose. Pavyzdžiui, galite įjungti ventiliatorių, kai jutiklis aptinka jūsų buvimą vonios kambaryje ilgiau nei 5 minutes, arba automatiškai išjungti oro kondicionierių, kai išeinate iš miegamojo.

Įtraukta
- jutiklis
- maitinimo kabelis
- maitinimo adapteris
- 3 kabelių organizatorius
- dvipusė lipni juosta
- gyvūnų apsaugos draudimas
- vartotojo vadovas
| Gamintojas | Merosas |
|---|
| Modelis | MS600 |
|---|
| Įėjimo įtampa | 5 V ~, 1 A |
|---|
| Radaro dažnis | 24 GHz (ISM) |
|---|
| Uostas | USB-C |
|---|
| Mygtukas | Atstatyti |
|---|
| LED | 1x šviesos diodas |
|---|
| Matmenys (P x G x A) | 75,4 x 34,7 x 38,4 mm |
|---|
| Antena | 1x vidinė antena |
|---|
| Belaidžio ryšio standartai | IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 GHz, 1T1R |
|---|
| Belaidžio tinklo saugumas | Palaiko 64/128 bitų WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK (nepalaiko įmonės lygio „Wi-Fi“). |
|---|
| Sertifikatai | CE, FCC, IC, EEĮA |
|---|
| Sistemos reikalavimai | Išmanusis telefonas su „iOS 16.1“ ar naujesne versija, „Android 8.1“ ar naujesne versija, palaikantis „Bluetooth 4.2“ ar naujesnę versiją; 2,4 GHz tinklas |
|---|
| Darbinė temperatūra | -10 ~ 45 ℃ |
|---|
| Laikymo temperatūra | -40°C~70°C |
|---|
| Drėgmė eksploatacijos metu | 20–95 % santykinė oro drėgmė |
|---|
| Laikymo drėgmė | 5 % ~ 90 % be kondensacijos |
|---|