Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Fiksavimas | |
| Fiksavimo metodai | Pasyvus infraraudonųjų spindulių; mikrobangų krosnelė |
| Fiksavimo diapazone | 12 m |
| Fiksavimo kampas | 360° |
| Fiksavimo zonos | 172 |
| Fiksavimo greitis | 0,3–2 m/s |
| Jautrumas | Automatinis; Žemas |
| Baltos spalvos filtras | 6500 liuksų |
| Mikrobangų dažnis | 24 GHz (24,15–24,25 GHz) |
| Skaitmeninis temperatūros kompensavimas | Pagalba |
| Apsauga nuo žeme šliaužiančių | Pagalba |
| Funkcijos | |
| Skaitmeninis apdorojimas | Pagalba |
| Uždaryta optika | Pagalba |
| Apsauga nuo klastojimo | Priekinė dalis |
| Sąsaja | |
| LED indikatorius | Žalia (PIR), raudona (mikrobangų krosnelė), mėlyna (signalizacijos) |
| Elektrinės charakteristikos | |
| Energijos sunaudojimas | 100 mA maks. |
| Elektrinės charakteristikos | |
| Maitinimas | 9–16 V nuolatinės srovės |
| Nominali įtampa | 12 V nuolatinė srovė |
| Pagrindinis | |
| Darbo sąlygos (temperatūra) | -10 °C iki 55 °C (14 °F iki 131 °F) |
| Sandėliavimo sąlygos (temperatūra) | Nuo -20 °C iki 60 °C (nuo -4 °F iki 140 °F) |
| Darbo sąlygos (drėgmė) | 10–90 % |
| Dydis | φ120 mm x 33,2 mm |
| 138 g | |
| Montavimo aukštis | 2,4–4 m |
| Montavimo būdas | Lubos |
| Taikymas | Vidinis |