Imou ZP1 judesio jutiklis
Judesio jutiklis yra įrenginys, kuris gali palengvinti jūsų gyvenimą namuose. Jis fiksuoja žmogaus kūno skleidžiamą infraraudonąją šviesą, aptikdamas žmogaus buvimą. Tokiu būdu jis gali aptikti galimą įsilaužėlį ir sugeneruoti aliarmą. Be to, jutiklį galite integruoti, pavyzdžiui, su išmaniuoju namų apšvietimu, kad aptikus judesį, konkretaus kambario šviesa automatiškai įsijungtų. Patikrinkite, kaip tai patogu! Įrenginį lengva įdiegti, o pats prietaisas išsiskiria ilgu veikimo laiku.

Pažangus judesio aptikimas
Įrenginys veikia 2,4 GHz tinkle ir naudoja „Zigbee“ protokolą, užtikrinantį patikimą ryšį ir perdavimą be trukdžių. Sujungus jį su išmaniuoju apšvietimu, jutiklį galite įrengti, pavyzdžiui, rūsyje, o šviesa įsijungs, kai tik jutiklis aptiks judesį. Be to, kai kas nors priartės prie jutiklio veikimo zonos, iš karto gausite pranešimą savo telefone. Dabar niekas neliks nepastebėta.

Lengvas montavimas ir tvirta konstrukcija
Įrenginys išsiskiria aukšta gamybos kokybe – jis nebijo ekstremalių temperatūrų, todėl gali sėkmingai veikti ir lauke. Jo montavimas nesukels jums nė menkiausių problemų. Pastaba: jutiklis pasiekia geriausią efektyvumą, kai yra sumontuotas maždaug 2,2 metro aukštyje virš žemės. Dėl elegantiško dizaino jutiklis puikiai tinka beveik bet kokiam interjerui. Be to, įrenginyje yra ličio baterija, kuri suteikia jutikliui iki vienerių metų veikimo!

Padidėjęs saugumo jausmas
Ar jūsų vaikai bijo tamsos? Dabar galite nustatyti, kad šviesa įsijungtų automatiškai vos jiems išlipus iš lovos. Jutiklis taip pat gali efektyviai atbaidyti potencialų vagį ir sugeneruoti garsų aliarmą, kai aptinka nepageidaujamą judesį. Tegul visi namų ūkio nariai jaučiasi saugūs su „Imou“!

Rinkinio turinys
- 1x judesio jutiklis
- 1x 3M lipdukas
- 1x Greito paleidimo vadovas
| Gamintojas | Mano nuomone |
|---|
| Modelis | ZP1 |
|---|
| Belaidis protokolas | Zigbee |
|---|
| Perdavimo dažnis | 2,4 GHz |
|---|
| Darbinė įtampa | 3 V nuolatinė srovė |
|---|
| Įdiegimo būdas | Montavimas ant sienos |
|---|
| Žemos įtampos signalizacija | 2,7 V |
|---|
| Budėjimo srovė | ≤15uA |
|---|
| Perdavimo galia | ≤15dBm |
|---|
| Darbinė srovė | ≤25mA |
|---|
| Darbinė temperatūra | -25°C - 55°C |
|---|
| Dydis | Φ48,4 x 53,4 mm |
|---|
| Ryšio atstumas | 200 m (atvira erdvė) |
|---|
| Priėmimo jautrumas | -96 dBm |
|---|
| Aptikimo diapazonas | 8 m |
|---|
| Aptikimo kampas | 90° |
|---|
| Montavimo aukštis | 2,2 m |
|---|
| Baterijos modelis | CR123V |
|---|
| Baterijos veikimo laikas | >1 metai (20 kartų per dieną) |
|---|