Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS
| Modelis | ACSALMPIRP |
| Darbinė įtampa | 9 V (250 mAh) |
| Budėjimo srovė | <=40uA |
| Aktyvinimo srovė | <=15mA |
| Darbinė temperatūra | -10–50 °C |
| Aptikimo zona | <=8 m / 110° |
| Belaidžio ryšio parametrai | 433 MHz |
| Santykinė drėgmė | <=85% |
| Matmenys | 105 × 58 × 37 mm |