Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Skaitmeninis dvejopas (PIR + mikrobangų) detektorius.
Jutiklio konstrukcija OPAL-PRO pildo standarto EN 50131-2-4, Grade 3 reikalavimus.
Dėl to įrenginį šį galima naudoti objektų vidaus apsaugai, ypatingai tų, kuriuose gresia įsilaužimo tikimybė, kuriuose yra būtinas aukštas apsaugos lygis, tarp kitų juvelyrinėse parduotuvėse ir viešųjų paslaugų pastatuose.
Bendradarbiaviomas su belaidžiu nuotolinio valdymo pulteliu OPT-1. (Pastaba: pultelį reikia nusipirkti).
| Panaudojimas : | Lauko sąlygoms |
| Piroelementas : | Dvigubas |
| Jutiklio tipas : | Pasyvus IR (PIR) it mikrobangos (MW) |
| Rekomenduojamas montavimo aukštis : | 2.4 m |
| Nuotolis : | max. 12 x 15 m |
| Detekcijos kampas : | 100 ° |
| Jautrumo reguliavimas : | 16 pakopų - Valdymas su mygtukų pagalba, Nuotolinio valdymo pultelis |
| Aliarmo išvestis : | NC |
| LED indikacija : | 4 s Žalias - MW jutiklis 2 s Raudona - Pavojaus signalizacija 4 s Geltonas - PIR jutiklis |
| Sabotažinė išvestis : | NC |
| Mikrobangų dažnių juosta : | 24 GHz |
| Atsparumas gyvūnams : | ≤ 20 kg |
| Antimaskavimo funkcija : | Aktyvus anti-maskavimas IR |
| Pažeidimo signalizacijos laikas : | 2 s |
| Maksimali išvesčių apkrova : | 40 mA / 16 V DC - Relinė išvestis 50 mA / 12 V DC - Dienos/nakties režimas, OC |
| Skaitmeninis temperatūros kompensavimas : | ✔ |
| Apsaugos laipsnis (Grade) : | EN 50131-2-4, Grade 3 |
| Aplinkos klasė EN 50130-5 : | IIIa |
| Maitinimas : | 12 V DC / 20 mA |
| Darbo temperatūra : | -40 °C ... 55 °C |
| Aptinkamas judėjimo greitis : | 0.3 ... 3 m/s |
| Spalva : | Balta |
| Pagrindinės savybės : | Sandarumo klasė - IP54 EN 50130-4, EN50130-5, EN 50131-1, EN 50131-2-4 skaitmeninis detekcijos algoritmas su temperatūros kompensavimu, užtikrinantis didelį atsparumą klaidingiems aliarmams ir parametrų pasikartojimui Atsparumas aplinkos sąlygų pasikeitimams Priartėjimo zonos kontrolė Sabotažo aptikimas - korpuso atidarymo, nuplėšimo nuo pagrindo Prieblandos jutiklis - atviro kolektoriaus išvestis (OC), Nuotolinis valdymas |
| Svoris : | 0.180 kg |
| Matmenys : | 139 x 65 x 58 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |