Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : | Lauko sąlygoms |
| Piroelementas : | Dvigubas |
| Jutiklio tipas : | Pasyvus IR (PIR) it mikrobangos (MW) |
| Rekomenduojamas montavimo aukštis : | 2.4 m |
| Nuotolis : | max. 12 x 15 m |
| Detekcijos kampas : | 100 ° |
| Jautrumo reguliavimas : | 16 pakopų - Valdymas su mygtukų pagalba |
| Aliarmo išvestis : | NC |
| Sabotažinė išvestis : | NC |
| LED indikacija : | 4 s Žalias - MW jutiklis 2 s Raudona - Pavojaus signalizacija 4 s Geltonas - PIR jutiklis |
| Mikrobangų dažnių juosta : | 24 GHz |
| Atsparumas gyvūnams : | ≤ 20 kg |
| Antimaskavimo funkcija : | ✔ |
| Pažeidimo signalizacijos laikas : | 2 s |
| Maksimali išvesčių apkrova : | 40 mA / 16 V DC |
| Skaitmeninis temperatūros kompensavimas : | ✔ |
| Apsaugos laipsnis (Grade) : | EN50131-2-2 Grade 2 |
| Aplinkos klasė EN 50130-5 : | IIIa |
| Maitinimas : | 12 V DC / 20 mA |
| Darbo temperatūra : | -40 °C ... 55 °C |
| Aptinkamas judėjimo greitis : | 0.3 ... 3 m/s |
| Pagrindinės savybės : | Sandarumo klasė - IP54 EN 50130-4, EN50130-5, EN 50131-1, EN 50131-2-2 skaitmeninis detekcijos algoritmas su temperatūros kompensavimu, užtikrinantis didelį atsparumą klaidingiems aliarmams ir parametrų pasikartojimui Atsparumas aplinkos sąlygų pasikeitimams Priartėjimo zonos kontrolė Sabotažo aptikimas - korpuso atidarymo, nuplėšimo nuo pagrindo |
| Spalva : | Pilkas |
| Svoris : | 0.174 kg |
| Matmenys : | 139 x 65 x 58 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |