Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Jutiklio pajėgumas | |
| Jutimo metodai | Opening Contact;Shock Sensor |
| Jutimo zona | 43mm Max |
| Jautrumas | Shock Detection: High,Normal,LowTilt Detection: Up to 25° |
| Funkcijos | |
| Skaitmeninis apdorojimas | Support |
| Suklastojimo apsauga | Front;Rear |
| Aplinkos temperatūros indikatorius | Support |
| Signalo stiprumo indikatorius | Support |
| Sąsaja | |
| Įspėjamojo signalo įvestis | Normally Closed;Normally Open;Impulse Count |
| Energijos jungiklis | Power Up Enrolling |
| LED indikatorius | Green(MC),Orange(tilt),Red(shock),Blue(alarm) |
| Perdavimas | |
| Perdavimo technologija | Tri-X Wireless |
| Perdavimo metodai | Two-Way RF Wireless |
| Perdavimo dažnis | 868MHz |
| Perdavimo apsauga | AES-128 Encryption |
| Perdavimo nuotolis | 1.6Km |
| Dažnių peršokimas | Support |
| Registracijos metodai | Power up;Remote ID;QR Code |
| Elektros charakteristika | |
| Standartinis baterijos gyvavimo laikotarpis | 3 years in work status (being triggered 20 times per day) |
| Energijos šaltinis | Battery Powered |
| Baterijos tipas | CR123A x 1 |
| Tipinė įtampa | 3V |
| Pagrindinis | |
| Veikimo temperatūra | -10 °C to 55 °C (14 °F to 131 °F) |
| Storage Temperature | -20 °C to 60 °C (-4 °F to 140 °F) |
| Veikimo sąlygos | 10% to 90% |
| Matmenys(WxHxD) | 22.5mm × 103mm × 23.2mm 13mm × 34.4mm × 11.4mm |
| Svoris | 60g |
| Pritaikyta veikti | Indoor |