Klimas FRAME PLUG KPR-FAST-12330K
  • Varlė kodas 54161460
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 54161460
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Klimas FRAME PLUG KPR-FAST-12330K kaina
add to cart Į krepšelį 4.43
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 4.43
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Brand- Klimas. Model- KPR-FAST K. Length- 330 mm. Diameter- 12 mm. Fastener material- Nylon. Metal. Number of Items- 1.
Specifikacija
  • Gamintojas Klimas
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
BOSCH 3165140406925 kaina
STIHL 0886661672325 kaina
BOSCH 3165140645492 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 5 d. d.
Kaladėlės SINUS 100 PVC lakštams kaina
STIHL 0795711589233 kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Dreamfarm Vonios aksesuaras Tapi mėlynas kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
David Beckham Classic Mėlyna Dezodorantas vyrams, 150 ml kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Gerdes PrimuX USB, išorinis ISDN adapteris, 2110 kaina
  • Pristatymas į namus 4-9 d. d.
Raspberry Pi GPIO praplėtimo priedėlis kaina
LISTAN XILENCE Performance C korpuso ventiliatorius 120 mm
  • Įvertinimas 5.0 (29)
LISTAN XILENCE Performance C korpuso ventiliatorius 120 mm kaina
  • Įvertinimas 5.0 (13)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Hikoki Accessories Grandinės tepimo alyva HIKOKI 1 L kaina
-3 %
Valytuvas Bosch Eco 650mm
  • GamintojasBosch
  • Ilgis (mm)
  • Komplektas
Valytuvas Bosch Eco 650mm kaina