Festool Tarpinis padas IP-STF-D90/6
  • Varlė kodas 51809845
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
  • Varlė kodas 51809845
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Festool Tarpinis padas IP-STF-D90/6 kaina
add to cart Į krepšelį 12.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 12.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Paprastas tvirtinimas naudojant StickFix
Nusiurbimo skylės tobulai suderintos su šlifavimo lėkšte
Tobulą prisitaikymą prie spindulių ir išgaubimų užtikrina 15 mm aukščio porėta medžiaga
Dėl mažesnio skersmens mažesnis nusidėvėjimas
Paskirtis:
Valčių gamyba
Švarusis šlifavimas
Figūrinių elementų šlifavimo darbams
Visiems nelygių elementų šlifavimo darbams
Automobilių dažymas
Baldų gamyba
Glaisto šlifavimas
naudojamas kaip amortizuojantis elementas tarp šlifavimo popieriaus ir šlifavimo pado
Aukštis 15.00 mm; Skersmuo 90.00 mm
Specifikacija
  • Gamintojas Festool
  • Pakuotės matmenys (aukštis) cm 4.00
  • Pakuotės matmenys (ilgis) cm 14.50
  • Svoris (kg) 0.026
  • Pakuotės matmenys (plotis) cm 11.00
  • Modelio pavadinimas
    497481
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Bosch Adapteris PEX,GEX 125 kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
Bosch Delta šlif.pop.lapelių rinkinys K120,25 vnt, kaina
  • Įvertinimas 5.0 (5)
  • Liko tik: 4 vnt.
Bosch Gum.šlif.diskas 125 mm PEX 220 A kaina
  • Liko tik: 5+ vnt.
Festool Tarpinis padas IP-STF-D120/8-J kaina
-6 %
Bosch Pad Saver 125 mm 2 vnt. kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 1 vnt.
Bosch X-LOCK diskinis pagrindas minkštas, 125 mm kaina
Bosch Lanksti šlifavimo lėkštė D 125 mm, 1 vnt. kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
Bosch Guminis šlifavimo diskas vidut. D 115 mm, 1 vnt. kaina
Bosch X-LOCK diskinis pagrindas kietas, 125 mm kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
Magnetinis lipdukas radiatoriui kaina
MicroConnect CAT6A S / FTP 20m raudonasis LSZH
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
MicroConnect CAT6A S / FTP 20m raudonasis LSZH kaina
-15 %
NEOMOUNTS BY NEWSTAR PROJECTOR CEILING MOUNT kaina
-2 %
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Rogz antkaklis atšvaitas šuniui Reflective HB06F (plotis 2cm; apimtis 34-56cm) kaina
Klaviatūra Cherry ACTIVE KEY MTA AK-C4110 Wireless DE-išdėstymas wei
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
Klaviatūra Cherry ACTIVE KEY MTA AK-C4110 Wireless DE-išdėstymas wei kaina
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Smily Winfun bokštas su kamuoliais kaina
  • Įvertinimas 5.0 (16)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
DELOCK Adapteris HDD/SSD 2,5"–3,5" montavimo rėmelis kaina