Corrugated installation pipe w coupling Pipelife D160HDPE.6m
  • Varlė kodas 54151724
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 54151724
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Corrugated installation pipe w coupling Pipelife D160HDPE.6m kaina
add to cart Į krepšelį 45.54
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 45.54
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21d., ketvirtadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Brand- Pipelife. Model- D160 HDPE. Material- Polyethylene (PE). Pipe type- Corrugated. Quantity in package- 6 m. Inner diameter- 137 mm. Outer diameter- 160 mm. UV-resistance- No. Resistance to crushing- 750. Colour- Red col..
Specifikacija
  • Gamintojas Pipelife
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
MILWAUKEE 4058546526603 kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
XIAOMI REDMI NOTE 5 Baltas Ekrano Keitimas kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
RUBI 8413797359763 kaina
-6 %
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Įkroviklis indukcinė Energea Alumag Trio 3w1 Qi2 15W grafito kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
Atrama Corrado, stacionari, 600 mm, balta kaina
FREUD 4059952519814 kaina
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
Luigi Ferrero Prima FR-2402 Cutlery set 24pcs kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
Valiklis Visible Dust EZ Plus Kit kaina
DELOCK laidas HDMI A-D St/St 3,0m
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
DELOCK laidas HDMI A-D St/St 3,0m kaina
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Doser Messtechnik Drėgmės matuoklis DOSER DM4A kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Pelės kilimėlis Thermaltake EAC-MSB00, juoda kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 2 vnt.
SkyWatcher Maitinimo automobilinis 12 V adapteris, 5 m kaina