Corrugated installation pipe w coupling Pipelife D110HDPE.6m
  • Varlė kodas 54157972
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 54157972
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Corrugated installation pipe w coupling Pipelife D110HDPE.6m kaina
add to cart Į krepšelį 6.32
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 6.32
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Brand- Pipelife. Model- D110 HDPE. Material- Polyethylene (PE). Quantity in package- 6 m. Inner diameter- 98 mm. Outer diameter- 110 mm. UV-resistance- No. Colour- Red col.. Length- 6 m. Operating temperature- -20 - 75°C.
Specifikacija
  • Gamintojas Pipelife
Panašios prekės
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
  • Pristatymas į namus 3-7 d. d.
Dieninės užuolaidos Lucy X13 kaina
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
Osram 7W LED lemputė CLASSIC A, E27, baltos matinės sp., 4000K, dimeriuojama kaina