Adaptor short Magnaplast DN50/DN110
  • Varlė kodas 54156115
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 54156115
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Adaptor short Magnaplast DN50/DN110 kaina
add to cart Į krepšelį 5.75
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 5.75
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21d., ketvirtadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Brand- Magnaplast. Model- HTplus. Plumbing connection. diameter- 110 mm. 50 mm. Material- Polypropylene. Colour- Grey col.. For use- For internal sewerage.
Specifikacija
  • Gamintojas Magnaplast
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
BOSCH 3165140406925 kaina
STIHL 0886661672325 kaina
STIHL 0795711568443 kaina
  • Pristatymas į namus 1-5 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Sucitesa Kranelis bakeliams 10L talpoms Grifo kaina
  • Pristatymas į namus 5 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Oem Charging flex USB for IPHONE XR juodas (used) (Atnaujinta) kaina
-6 %
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 5 d. d.
Kaladėlės SINUS 100 PVC lakštams kaina
BOSCH 3165140382335 kaina
ROSA Medinė paletė 30x40 cm stačiakampė kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Laikrodis Slazenger SugarFree SL.9.1073.3.01
  • GamintojasSlazenger
  • TipasMoteriški
  • Korpuso forma
  • Korpusas
  • Stikliukas
  • Atsparumas vandeniui
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Laikrodis Slazenger SugarFree SL.9.1073.3.01 kaina
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Šlifavimo ritinėlis PFERD F 3010/6 CO-COOL 60 kaina
Valytuvas Bosch Aerotwin Multi-Clip Spoiler AM30U, 750 mm kaina
Adapteris Delock USB 1.1, USB - IEEE 1284 / 61330
  • GamintojasDelock
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaUSB-A, A
  • Jungties versija
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Adapteris Delock USB 1.1, USB - IEEE 1284 / 61330 kaina
Schleich figūrėlė Juodasis jautis
Schleich figūrėlė Juodasis jautis kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
MICROPLANE Ribbon GOURMET tarka kaina
Stiklo grąžtas HERWIG Ø4mm
Stiklo grąžtas HERWIG Ø4mm kaina